DLA STUDENTA

“Dni Praktyków” dla żądnych wiedzy

25 ekspertów, 18 godzin warsztatów, blisko 25 godzin wykładów, pokazy w laboratoriach: roboty przemysłowe, laboratorium energii odnawialnych, obrabiarki sterowane numerycznie. Tak w skrócie można opisać to co będzie się działo podczas “Dni Praktyków” w Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania które  odbywają się w dniach 7-9 grudnia.

Dni Praktyków to cykl spotkań i warsztatów kierowanych do młodzieży, a w szczególności do maturzystów i uczniów szkół ponad gimnazjalnych, prezentujących kierunki studiów i perspektywy zawodowe dla absolwentów.

Zaproszeni eksperci podzielą się wiedzą dotyczącą  skutecznych technik komunikowania i autoprezentacji. Poprowadzą warsztaty programistyczne z tworzenia gier komputerowych. Pokażą jak wygląda praca dziennikarza i mediów od kuchni. Udzielą porad jak walczyć ze stresem. Oprócz zajęć związanych z konkretną tematyką uczestnicy Dni Praktyków będą mieli okazję do udziału w spotkaniach ze znanymi i interesującymi osobowościami ze świata nauki czy biznesu.

“Jednym z gości, który wygłosi wykład podczas Dni, będzie znany poznański biznesman Ireneusz Szpot – mówi dr inż. Eugeniusz Neumann, rektor WSKiZ– opowie on nie tylko o swej pracy biznesowej, ale także o swoich pasjach. Mało kto wie, że jest on zapalonym himalaistą i podwójnym zdobywcą Korony Ziemi. Ireneusz Szpot został pierwszym Polakiem, który ukończył bieg maratoński na każdym z kontynentów i zdobył Koronę Ziemi.” – dodaje.

Wśród prelegentów znajdziemy m.in. prof. Marka Banntyne’a z Amerykańskiego Indiana University-Purdue University w Indianapolis, który przybliży tajniki grafiki komputerowej i filmowych efektów specjalnych, czy dr Jacka Trębeckiego, właściciela agencji PR Prelite, który wprowadzi uczestników w tajniki sztuki komunikacji interpersonalnej.

Więcej informacji na www.dnipraktykow.wskiz.edu

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz