Lifestyle

Dentysta teraz w centrum handlowym

Usmiech  Foto: facebook

Dentysta nie kojarzy się nam z rozrywką i relaksem jaki oferują centra handlowe. Spółka Dent Spot zdecydowała się jednak na otwarcie gabinetu obok sklepów i punktów usługowych.

Usmiech Foto: facebookW centrum handlowym przy Tatrzańskiej uruchomiono gabinet kosmetyki dentystycznej. Pracują w nim higienistki dentystyczne, których zadaniem jest upiększanie uśmiechu klientów. Zajmują się m.in. usuwaniem osadu i przebarwień, fluoryzacją, a także wybielaniem zębów” – mówi dr Hanna Sobota, która koordynuje pracę zespołu.

Kosmetyka stomatologiczna pozwala na poprawienie wyglądu zdrowych, ale nieestetycznie wyglądających zębów. W Polsce zabiegi takie jak wybielanie, fluorkowanie czy skaling (oczyszczanie) cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Białe i błyszczące zęby są przecież oznaką zdrowia.

Wizyta w gabinecie kosmetyki dentystycznej może w przyszłości stać się rzeczą tak oczywistą, jak wizyta u kosmetyczki lub fryzjera. To tendencja korzystna zarówno dla naszych zębów, jak i dla naszego samopoczucia. Koszt zabiegów wybielających wynosi 300-400 zł.

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz