W najbliższą sobotę 14 maja wszyscy, którzy odwiedzą niedźwiedziarnię w Nowym zoo, będą mieli szanse zobaczyć po raz pierwszy na wybiegu malutką niedźwiedzicę z Bieszczad. Będzie to możliwe, jeśli pogoda dopisze, a sama Cisna będzie miała nastrój na spacer i nie wystraszy się publiczności.
Najsłynniejszy w ostatnich czasach niedźwiedź brunatny w Polsce ma zaplanowany pierwszy publiczny spacer w sobotę, w godzinach 12:30 – 15.00.
Opiekunowie liczą, że obecność publiczności nie spowoduje zawstydzenia i utraty animuszu u Cisnej, ale z taką możliwością należy też się liczyć – przestrzega Małgorzata Chodyła, rzeczniczka prasowa zoo.
Miś może się przestraszyć tak dużej grupy ludzi – bo z pewnością chętnych do zobaczenia Cisnej na żywo nie zabraknie – i schować się przed nimi. Ale jeśli wszystko się uda i pierwsza zabawa na zewnętrznym wybiegu przebiegnie pomyślnie, to Cisna na wybiegu będzie można zobaczyć także w niedzielę, 15 maja, w tych samych godzinach.
Cisna już dzisiaj bez zbędnego medialnego szumu poznawała swój wybieg, tak, że w weekend może nie przestraszy się gości, którzy przyjdą w weekend do cologu.



![Wieslawa Ziolkowska [Sejm] Foto: SEJM RP Wieslawa Ziolkowska [Sejm] Foto: SEJM RP](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/07/691xhw-313x168.jpg)



![M. Hermaszewski P. Klimuk - 28.07.1978 [S.Wiktor Cyryl] (6) Foto: Stanisław Wiktor / Cyryl M. Hermaszewski P. Klimuk - 28.07.1978 [S.Wiktor Cyryl] (6) Foto: Stanisław Wiktor / Cyryl](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2017/07/8clGvx-313x168.jpg)
















![Wieslawa Ziolkowska [Sejm] Foto: SEJM RP Wieslawa Ziolkowska [Sejm] Foto: SEJM RP](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/07/691xhw-300x200.jpg)


Dodaj komentarz