Sport

Dagmara Dąbrowska dołącza do Enea Energetyka Poznań

Enea Energetyk Poznań - Dagmara Dąbrowska  Foto: materiały prasowe

Dagmara Dąbrowska to 23-letnia siatkarka mierząca 186 cm. W zeszłym sezonie broniła barw klubu w TAURON Lidze BKS Bostik Bielsko-Biała. We wcześniejszych latach reprezentowała Joker Świecie z którym zdobyła Mistrzostwo 1 ligi, Atom Trefl Malbork, SMS Szczyrk oraz UKS Orzeł Malbork.

Daga w minionym sezonie wystąpiła w “22 meczach w których najczęściej miała możliwość zaprezentowania swojej wielkiej broni, a więc świetnej zagrywki. To właśnie dzięki niej rywalki miały spore problemy z przyjęciem, a bielszczanki mogły wyprowadzać skuteczne kontry.” –  A. Piotrowska, Dagmara Dąbrowska odchodzi z BKS-U, Strefa Siatkówki- Mocny Serwis, 6 maja 2021

Zdecydowałam się na Enea Energetyk Poznań, ponieważ na temat klubu słyszałam same dobre opinie, siatkówka w Poznaniu od lat stoi na wysokim poziomie, a mi bardzo zależy na dalszym rozwoju. Mam nadzieję, że przyszły sezon przyniesie nam dużo radości. Drodzy kibice, już nie mogę się doczekać aż spotkamy się na hali i razem będziemy cieszyć się z wygranych naszego zespołu! Do zobaczenia. – mówi nowa przyjmująca.

Sezon 2021/2022

Przyjmujące:
Weronika Fojucik
Wiktoria Niwald
Dagmara Dąbrowska

Środkowe:
Emilia Oktaba
Anna Regulska
Wiktoria Pisarska

Rozgrywające:
Martyna Gorzkiewicz

Atakujące:
Paulina Reiter

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz