Jak do tej pory tylko 4 razy, w ramach Pucharu Polski, Lech i Ruch stawały na przeciw siebie – dzisiejsze spotkanie będzie piątym. Targany problemami Lech, zajmujący ostatnie miejsce w ligowej tabli podejmie, dużo lepiej prezentującą się drużynę z Chorzowa. Do tej pory za każdym razem Kolejorz był górą, z czego raz w finale.
Rok temu Lech był finalistą Pucharu Polski, w którym przegrał z Legią Warszawa. O tegorocznej prezencji Lecha chyba lepiej w ogóle nie pisać, ponieważ jest najgorsza w historii klubu. Wielu upatruje w tym meczu możliwości przełamania złej passy, jednak czy jest to możliwe okaże się wieczorem.
W dzisiejszym meczu Maciej Skorża nie będzie skorzystać usług Łukasza Trałki oraz Marcina Robaka.
Waldemar Fornalik również nie będzie mógł wystawić w jutrzejszym starciu najsilniejszego składu. Na boisku zabraknie Michała Efira oraz Michała Helika, pod znakiem zapytania stoi także występ Rołanda Gigołajewa.




![Wieslawa Ziolkowska [Sejm] Foto: SEJM RP Wieslawa Ziolkowska [Sejm] Foto: SEJM RP](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/07/691xhw-313x168.jpg)




![M. Hermaszewski P. Klimuk - 28.07.1978 [S.Wiktor Cyryl] (6) Foto: Stanisław Wiktor / Cyryl M. Hermaszewski P. Klimuk - 28.07.1978 [S.Wiktor Cyryl] (6) Foto: Stanisław Wiktor / Cyryl](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2017/07/8clGvx-313x168.jpg)







Dodaj komentarz