CORAZ WIĘCEJ POŁĄCZEŃ LOTNICZYCH

foto: boeing

foto: boeingOd 1 maja możemy latać z Poznania do Mediolanu-Bergamo, a od 3 maja również do Alicante. Nowe połączenia z Ławicy uruchomił Ryanair.

Pierwsi pasażerowie z Mediolanu przylecieli do Poznania o 20:30. Rejsy na tej trasie odbywać się będą trzy razy w tygodniu. Samoloty wozić będą podróżnych we wtorki, czwartki i soboty. Z Mediolanu samolot wylatywać będzie o godzinie 18:45, by wylądować w stolicy Wielkopolski o godzinie 20:30. W drogę powrotną samolot wyruszać będzie o 20:55. W Mediolanie Bergamo samoloty lądować będą o godzinie 22:40.

Bergamo jest oddalone od Mediolanu o około 45 kilometrów. Z lotniska Orio al Serio do centrum Mediolanu co pół godziny kursują autobusy. Za przejazd zapłacimy do 10 euro.

Dziś natomiast po raz pierwszy przyleci do Poznania samolot z Alicante. Na płycie Ławicy pojawić ma się o 10:00. 25 minut później pierwsi pasażerowie polecą do Alicante. Każdy z nich przy odprawie bagażowo-biletowej otrzyma okolicznościowe mini rozmówki hiszpańsko-polskie. Z okazji inauguracji tego połączenia w terminalu pasażerskim będzie też można spróbować hiszpańskich oliwek.

Samoloty Ryanair’a latać będą na trasie Poznań – Alicante dwa razy w tygodniu. W poniedziałki i piątki  samoloty wylatywać będą z Alicante o godzinie 7:00. Po 3 godzinach lądować będą w Poznaniu. Ze stolicy Wielkopolski wyruszyć będzie można o godzinie 10:25.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz