POZnań

Chcesz mieć kota? Przygotuj się.

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Poznaniu  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Własny kot, czy pies to marzenie wielu osób. Bardzo często dzieci wywierają presję na rodziców, by posiadać własnego zwierzaka. Problem w tym, że to nie zabawka, ale żywe stworzenie, które ma uczucia, swoje wymagania. Warto przed przyjęciem nowego członka rodziny dobrze się do tego przygotować.

Zapraszamy, wraz z poznańskim Schroniskiem dla zwierząt, na spotkanie, które pozwoli się nam na świadome podjęcie tej ważnej dla całej rodziny decyzji i przygotowanie się na przyjęcie kota.

Tylko jak się do tego zabrać? Co kupić? Jak się przygotować? Co robić z kotem? Podczas spotkania poznamy odpowiedzi właśnie na te, ale też inne pytania pojawiające się jeszcze przed przygarnięciem kociambra.

O kocich podstawach opowie Monika Januszewska, była opiekunka kotów w naszym schronisku, behawiorysta, catsitterka, właścicielka siedmiu kotów – wyjaśniają przedstawiciele Schroniska.

Dowiemy się zatem między innymi dla kogo będzie kot, czy może warto zdecydować się nie na jednego, ale od razu na dwa, jak przygotować się do adopcji, co kupić, jak przygotować mieszkanie, ale również czym karmić kota i jak zapewnić mu rozrywkę i szczęśliwe życie.

Spotkanie odbędzie się w Schronisku dla zwierząt W Poznaniu przy ul. Bukowskiej 266 w sobotę 4 lutego o godzinie 11:00.

Wstęp na spotkanie jest wolny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rezerwacja mailowa: rekrutacja@schronisko.com.

51. urodziny schroniska w Poznaniu (30.05.2015)

Użyte w artykule zdjęcia: © Karolina Kiraga, lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz