POZnań

Cały Poznań za pół ceny już w ten weekend!

Bańki mydlane na Starym Rynku  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Jubileuszowa akcja Poznań za pół ceny odbędzie się już w najbliższy weekend. Przygotowywane co roku atrakcje przyciągają wuchtę wiary. Z ofert chętnie korzystają turyści oraz poznaniacy. Chętniej niż zwykle odwiedzamy restauracje, muzea czy galerie. Tegoroczna edycja tej akcji będzie doskonałym początkiem długiego, majowego weekendu.

Każdego roku uświadamiamy naszym gościom, że do Poznania można i warto wracać, odkrywając przy każdej wizycie zupełnie nowe atrakcje – przekonuje Jan Mazurczak, Prezes Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej – wiemy, że nasz projekt doczekał się już stałych klientów.

Również i tym razem wszyscy, którzy będą w tym czasie w Poznaniu mogą liczyć na unikalny program turystyczny. Będą również zniżki w restauracjach, kawiarniach, a także niecodzienne propozycje u sprawdzonych partnerów akcji, reprezentujących najważniejsze atrakcje turystyczne Poznania i okolic.

Akcja Poznań za pół ceny organizowana jest przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną corocznie od 2008. To oczywiście duża gratka nie tylko dla miłośników dobrego, a te dni na dodatek tańszego, kosztowania specjałów z bogatej oferty restauratorów.

Zadowoleni będą również miłośnicy aktywnego wypoczynku. Gości zapraszać będą między innymi zoo, palmiarnia, baseny, czy parki linowe. Jest także przygotowana bogata oferta warsztatów, kursów i animacji. Na ten specjalny weekend przygotowują się także muzea, ale ciekawie zapowiada się oferta kulturalna i rekreacyjna.

Dla gości, którzy przyjadą do Poznania z daleka przygotowane będą zniżki na noclegi. Będą to zarówno budżetowe propozycje hostelowe, jak i luksusowe marki hoteli sieciowych.

Dzięki świadomej współpracy usługodawców możemy zaproponować szeroki wachlarz doskonałych jakościowo usług i unikalny, bezpłatny program turystyczny – dodaje Jan Mazurczak – po dziewięciu już latach wspólnego budowania marki doczekaliśmy się dziesiątej, jubileuszowej edycji akcji.

Będzie z pewnością ciekawie, różnorodnie i niezwykle kolorowo. Zapraszamy wraz z Poznańską Lokalną Organizacją Turystyczną, na dziesiątą, jubileuszową edycję akcji Poznań za pół ceny, która odbędzie się w weekend 29-30 kwietnia! 

Poznań za pół ceny 2017

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter, PLOT

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz