Sport

Burić będzie bronić Kolejorza kolejne 3 lata

Lech Poznań - Zagłebie Lubin - Stadion Miejski 21/04.2013 r. - Jasmin Burić  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Jasmin Burić zostaje w Lechu na kolejne trzy lata. Właśnie podpisał kontrakt, który będzie obowiązywać do czerwca 2019 roku. Brmkarz z Bośni z Kolejorzem związał się w grudniu 2008 roku. Od tamtego momentu wystąpił w barwach poznańskiego klubu w 131 spotkaniach.

Od początku byłem zdecydowany, żeby zostać w Lechu, szybko się porozumieliśmy i ustaliliśmy warunki – przyznaje Burić – nie chciałem transferu., jestem zadowolony z życia tutaj, dobrze poznałem już miasto i klub.

Lech Poznań jest pierwszym zagranicznym klubem, w którym gra Jasmin Burić. Jak przyznaje wykorzystał warunki i możliwości, które tutaj dostał. Dodał również, że te 7 lat, które spędził w Poznaniu minęły mu bardzo szybko.

Rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu nie trwały długo, Jasiu jest z nami od siedmiu lat i fajnie, że będziemy go mieli w klubie na kolejne trzy – podkreśla Piotr Rutkowski, wiceprezes Lecha – obie strony chciały podpisania umowy, dlatego szybko doszliśmy do porozumienia i cieszymy się, że udało się je osiągnąć.

Jasmin Burić jest w tym sezonie podstawowym bramkarzem Kolejorza. Jak podsumował klub ten bramkarz wystąpił do tej pory w 33 spotkaniach, w których 15 razy zachował czyste konto.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz