DLA STUDENTA

BIL ARIUNBAATAR będzie kręcił na Juwenaliach!

Studenci na Starym Rynku - 1.04.2011 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Nadchodzące dni będą należeć do poznańskich studentów! A wszystko zacznie się od wielkiego Pochodu Juwenaliowego połączonego z przekazaniem studentom kluczy do miasta. Oni jako specjaliści od przedniej zabawy wiedzą, jak najlepiej zrelaksować się przed końcem roku akademickiego. W programie Juwenaliów znalazło się tysiące różnych atrakcji m.in. koncerty zespołów Sofa, Farben Lehre, Strachy na Lachy, Smolik, Abradab, Grubson i StarGuardMuffin.

Impreza rozpocznie się Wielkim Korowodem prowadzony przez ogromną ciężarówkę LECH Ice Truck, potem będzie rzeźbienie w lodzie w wykonaniu Mistrzów Świata, koncerty rockowe i mnóstwo spontanicznej zabawy. Do tego organizatorzy i sponsor przygotowali loterię i możliwość wygrania designerskiej lodówki, telewizora oraz audio-wizualny zestaw na domową imprezę.

Gość specjalny, BIL ARIUNBAATAR, znany z programów Szymona Majewskie – rzecznik Juwenaliów, będzie przekazywał specjalne relacji.  W mongolskiej czapce i hawajskiej koszuli będzie przeprowadzał wywiady z uczestnikami imprezy, wpadnie do akademików oraz zapyta o impuls do dobrej zabawy. Jego relacje będzie można zobaczyć i komentować na specjalnej stronie YouTube

BIL tak wspomina swoją zabawę podczas mongolskich Dni Studenta: „U nas w Mongolia Juwenalia wyglodajo tak, że siedzimy na trawie przed jurtom i paczymy jak jaki na siebie skaczą. Wtedy jest okres godowy. Mamy jesce mnostwo innych zabaw ale o tym w filmikach bedezie“.

Początek imprezy już jutro.

Szczegółowy program zobaczycie na stronie Juwenaliów

Studenci na Starym Rynku - 1.04.2011 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz