Monika, Wera, Adi, Mateusz i Obi pomyśleli, żeby fajnie jest wspólnie pobiegać ze znajomymi. Po drodze inicjatywa przeobraziła się w coś większego i dziś chcą zaprosić poznaniaków do “biegopomagania”.
W najbliższą sobotę 14 maja o godz. 16 w lesie w Kalejach w podpoznańskim Leśnictwie Babki (52°09’37.3″N 17°04’30.2″E) odbędzie się I Kozacka Dycha, będąca leśnym biegiem charytatywnym na 10km, zorganizowanym przez przyjaciela Stowarzyszenia Na Tak Bartka Obrzuta i jego przyjaciół.
Kozacka Dycha to niepowtarzalny bieg w urokliwych okolicach Kórnika, który mamy nadzieję wpisze się na stałe we wspólne spotkania biegowe, które oprócz tężyzny fizycznej i miło spędzonego czasu przyniesie wymierną pomoc osobom i instytucją, które zajmują się szczytnymi inicjatywami – mówi Bartek Obrzut.
Bieg jest elementem akcji charytatywnej, której celem zbiórka funduszy na wakacje dla podopiecznych Stowarzyszenia Na Tak.
Wydarzenie na facebooku:https://www.facebook.com/events/223512118022409/

![Antoninek otwarcie sciezki w koronach drzew [PIM] (5) Foto: Tomasz Dworek Antoninek otwarcie sciezki w koronach drzew [PIM] (5) Foto: Tomasz Dworek](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/9kZHEY-313x168.jpg)




![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)









Dodaj komentarz