POZnań

Bezpłatne warsztaty samoobrony

Aż 80% poznaniaków czuje się bezpiecznie w swoim mieście, przynajmniej tak wynika z badań, na które powołują się szkieły. Warto jednak zadbać o własne bezpieczeństwo. Pomóc w tym mogą między innymi szkolenia z samoobrony.

Zapraszamy warsztaty z samoobrony, które kolejny już raz organizuje dla poznaniaków Polskie Stowarzyszenie Wing Tsun Kung Fu. Bejmy* nie będą potrzebne, bo te zajęcia będą bezpłatne.

Warsztaty są dla każdego zbierz więc znajomych, siostrę, brata, mamę, tatę, córkę, syna, kolegę i koleżankę i zgłoście się na warsztaty – zachęca Andrzej Kominek, który poprowadzi spotkanie – podczas warsztatów dowiecie się w jaki sposób obronić się przed najczęściej stosowanymi atakami.

Warsztaty z samoobrony poprowadzi Si-Fu Andrzej Kominek, 4. stopień mistrzowski IWTA, EEWTO, główny instruktor na terenie Dolnego Śląska i Wielkopolski.

Jak podkreślają organizatorzy same warsztaty są bezpłatne, ale wiedza i umiejętności na nich zdobyte mogą być bezcenne. Zapisać można się dzwoniąc pod numer telefonu 502 616 856 lub mailowo warsztaty@wingtsun.wroclaw.pl.

Na trening należy zabrać wygodny strój, a więc spodnie, obuwie i koszulkę, w których będziemy mogli swobodnie ćwiczyć. Na spotkanie należy przyjść 10-15 minut przed ich rozpoczęciem.

Bezpłatne warsztaty z samoobrony, które organizuje dla poznaniaków Polskie Stowarzyszenie Wing Tsun Kung Fu, odbędą się w Zespole Szkół Geodezyjno – Drogowych (ul. Szamotulska 33) w sobotę 24 września o godzinie 13:00.

Zdobyte podczas treningów umiejętności mogą oczywiście pomóc w sytuacji zagrożenia. Warto jednak unikać miejsc mających nie najlepszą sławę i pamiętać, że możemy trafić na lepiej wyszkolonego czy uzbrojonego przeciwnika. W takiej sytuacji radzimy skorzystać z rady mistrza Aikido przedstawionej na filmie u góry.

*szkieły – w gwarze poznańskiej to policjanci, a bejmy to oczywiście pieniądze

Zajęcia z samoobrony

Użyte w artykule zdjęcia: fb.com / Wing Tsun Kung Fu Wrocław

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz