POZnań

Bezpłatne badania EKG w Komornikach

Pomiar ciśnienia  Foto: Pixabay / materiały prasowe

Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy. Dlatego warto regularnie sprawdzać stan naszego zdrowia. W najbliższą sobotę 8 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Komorniki będzie można bezpłatnie wykonać między innymi badanie EKG, a także skorzystać z porad kardiologa czy dietetyka.

Bezpłatne badanie EKG

W najbliższą sobotę przy specjalnie wydzielonym stanowisku będzie można się dowiedzieć, co słychać w sercu!Będą tam przeprowadzane badania EKG, których wyniki opisze obecny na miejscu lekarz specjalista.

Dodatkowo, podczas akcji będzie można nieodpłatnie wykonać badanie poziomu cholesterolu oraz glukozy we krwi, jak również pomiar ciśnienia tętniczego. Zgromadzenie wyników badań pozwoli wstępnie określić stan serca i w razie konieczności, pomoże podjąć decyzję o dalszym leczeniu. Biorący udział w akcji będą również mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem, który wskaże, jak prawidłowo się odżywiać, aby zmniejszyć ryzyko chorób układu krążenia.

Badania odbędą się w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób krążenia „Teraz Serce!”.

Aby wziąć w nich udział, wystarczy 8 kwietnia 2017 r. w godzinach 10:00 – 18:00 przyjść do Centrum Handlowego Auchan Komorniki przy ulicy Głogowskiej 432 w Poznaniu. Wszystkie badania i konsultacje są bezpłatne!

Użyte w artykule zdjęcia: Pixabay / materiały prasowe,

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz