K U L T U R A

Behemoth na spotkaniu z fanami w poznańskim Empiku [ZDJĘCIA]

Behemoth na spotkaniu ze swoimi fanami w poznańskim Empiku - Po  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Behemoth na spotkaniu ze swoimi fanami w poznańskim Empiku - Poznań 13.10.2018 r.

W sobotę w poznańskim Empiku było bardzo tłoczno. Wszystko za sprawą zespołu Behemoth, który odwiedził Poznań w ramach promocji ich najnowszego albumu „I Loved You At Your Darkest”.

Podczas spotkania z fanami, zarówno Nergal jak i jego przybyli koledzy wyraźnie podkreślali, że to co robią robią z przekonania. Dlatego grupa nie wydaje nowych płyt co półtora roku, bo chcą wydawać to co mają najlepszego a nie to co się sprzeda. Adam Darski zapytany o to kiedy zespół zagra w Poznaniu zapowiedział, że na pewno w przyszłym roku zespół wystąpi w stolicy Wielkopolski, która jak twierdzi zawsze była ważna dla Behemotha.

„I Loved You At Your Darkest” to jak dotąd najbardziej zróżnicowana płyta zespołu. Z jednej strony ekstremalna i radykalna, z drugiej najbardziej jak dotąd rockowa. Na wyprodukowanym przez sam zespół album bębny współprodukował Daniel Bergstrand (Meshuggah, In Flames), miksem zajął się Matt Hyde (Slayer, Children Of Bodom), a masteringiem zajął się Tom Baker (Nine Inch Nails, Marilyn Manson). W nagraniach udział wzięła także siedemnastoosobowa orkiestra pod dyrekcją Jana Stokłosy.

 

Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz