Będzie sucho w kranach!

Przyczyną suchych kranów jest konieczność przeprowadzenia niezbędnych prac modernizacyjno-eksploatacyjnych, w dniu 01.12.2009 r. (wtorek) od godz. 8:00 do godz. 22:00, mieszkańcy osiedla Marlewo. Woda będzie dostarczana mieszkańcom poniżej wymienionych ulic za pośrednictwem przemieszczających się cyklicznie beczkowozów.

Ulice: Czerniechowska, Działoszycka, Ćmielowska, Lubartowska, Tomaszowska, Połaniecka, Sołecka, Ożarowska, Łysogórska, Rozwadowska, Zemborzycka, Wadowicka, Andrychowska, Skawińska, Lachowicka, Leska, Klimontowska.

kran 2

Prace modernizacyjne związane są z wstawieniem trzech zasuw o średnicy 300 mm na osiedlu Marlewo w Poznaniu, i dlatego też wyłączony zostanie z eksploatacji fragment magistrali wodociągowej „Wschodniej” (o średnicy 1200 mm). Wstawienie zasuw ma na celu ograniczenie w przyszłości do minimum ewentualnych wyłączeń wody w przypadku wystąpienia awarii wodociągowej na osiedlu Marlewo.

Informujemy również, iż w związku z zakończeniem prac i ponownym włączeniem magistrali do eksploatacji mogą wystąpić przebarwienia wody u odbiorców na w/w ulicach oraz w rejonie Rataj w Poznaniu. Przebarwienia te, zdaniem Aquanetu są nieszkodliwe dla zdrowia.

kran

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz