Poważna awaria wodociągowa pozbawiła wielu mieszkańców wody. Aquanet stara się wyjaśnić przyczynę i jak najszybciej usunąć przyczyny awarii.
Do awarii doszło przed południem. Bez wody są w tej chwili mieszkańcy Strzeszyna, Kiekrza, Podolan i Smochowic.
Wyjaśniamy przyczyny awarii, będziemy informować na bieżąco – zapowiada Aquanet na twitterze.
Na zdjęciach widać miejsce, w którym doszło do awarii wodociągowej.
AKTUALIZACJA (12:50) – Jak informuje Aquanet usuwanie samej awarii będzie trwało do godzin wieczornych. Na szczęście woda już jest, choć mogą wystąpić spadki ciśnienia i przebarwienia.


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)















Dodaj komentarz