Malta Nowe Miasto POZnań

Ale plaża!

Plaża w Termach Maltańskich  Foto:

Termy Maltańskie idealnie wstrzeliły się z otwarciem zewnętrznej plaży. W wiosennej, coraz wyższej temperaturze, wypoczynek w plenerze może się przedłużyć – dochodzą bowiem kolejne baseny, zjeżdżalnie i atrakcje…

Plaża w Termach MaltańskichDotychczas goście Term mieli możliwość wypłynięcia na zewnątrz przez basen relaksacyjny oraz termalny. Od dziś, dołączają do nich solankowy basen sezonowy z urządzeniami do zabawy i leżankami wypoczynku oraz basen rekreacyjny ze zjeżdżalniami.

Do wyboru mamy wielotorową (niebieską), szeroką rodzinną (turkusową) o długości 24m każda, a także półotwartą i kamikadze (żółtą i zieloną) o długości 23,4m oraz 55 metrowa pomarańczową rurową podwójną pętlę.

Kolejne 166 metrów zabawy to półotwarta zewnętrzna zjeżdżalnia dzika rzeka, która dopełnia zespół zjeżdżalni rozpoczynających się i kończących w Aquaparku czyli pontonowej, multimedialnej, rurowej oraz turbo.
Do zieleni i wody, dodać należy jeszcze doskonale nasłoneczniony taras z widokiem na błękit jeziora, leżaki, plażowy bar… przedsmak lata i wakacji w centrum miasta.

Plaża zewnętrzna jest częścią Aquaparku Term Maltańskich. Wstęp na plażę zewnętrzną odbywa się na podstawie biletu do obiektu.  Plaża czynna jest w godzinach otwarcia Aquaparku.

Termy Maltańskie - plaża zewnętrzna

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz