K U L T U R A

Aga Zaryan na walentynki

Walentynki za pasem, a kto nie ma pomysłu na spędzenie tego wyjątkowego czasu ze swoją drugą połówką, może udać się na sobotni koncert Agi Zaryan w CK Zamek.

Tego wieczoru artystka zaprezentuje nastrojowy program z jazzowymi interpretacjami utworów o tematyce miłosnej. Z okazji Walentynek na gości czeka prawdziwa uczta muzyczna. Usłyszymy ponadczasowe standardy oraz niezapomniane kolędy w wykonaniu jednego z najbardziej charyzmatycznych głosów jazzu.

Aga Zaryan jest jedną z najbardziej cenionych polskich wokalistek jazzowych, rozpoznawalną na całym świecie. Na jej płytach można znaleźć, zarówno całkowicie nowe piosenki, jak i standardy światowe. Artystkę wyróżnia wypracowany styl oraz łatwo rozpoznawalny, ciepłym ton głos. Dzięki temu ze swoim repertuarem trafia ona zarówno do fanów jazzu, jak i do szerszej publiczności.

Artystka wystąpi na scenie w towarzystwie European Jazz Quartet, który tworzą pianista Michał Tokaj, basista Michał Barański, perkusista Łukasz Żyta i gitarzysta David Dorużka.

Walentynkowy koncert Agi Zaryan odbędzie się w Sali Wielkiej Centrum Kultury Zamek w sobotę 13 lutego o godzinie 19:00.

Aga Zaryan

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz