Aglomeracja

8 tysięcy biegaczy w 9 minut

Wings For Life  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Padł kolejny rekord biegaczy. Póki co frekwencyjny. Lista startowa przyszłorocznego biegu Wings for life zapełniła się w zaledwie 9 minut!

Kolejny raz pobiliście absolutny rekord zapełniając komplet 8.000 miejsc startowych na Bieg Flagowy w Poznaniu – cieszyli się organizatorzy tej imprezy w Poznaniu.

Bieg odbędzie się na całym świecie, w tym również w Poznaniu, w niedzielę 5 maja przyszłego roku. W tym wyjątkowym biegu nie ma tradycyjnej mety, bo ta wyrusza 30 minut po starcie i goni biegaczy na trasie. Samochód Pościgowy wyprzedza biegaczy oraz uczestników na wózkach, doganiając każdego po kolei.

Bieg ma jednak przede wszystkim wymiar charytatywny. Cała kwota wpłacana przez biegaczy w formie wpisowego oraz wszystkie datki trafiają bezpośrednio na badania nad rdzeniem kręgowym, aby w przyszłości pomóc w leczeniu jego urazów.

Choć lista biegu głównego jest już zapisana, chętni nadal mogą się zapisywać na Bieg z Aplikacją trwają. Pozwala to uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu bez względu na to, gdzie będzie biegać.

By zapisać się na bieg z aplikacją przejdź na stronę organizatora klikając tutaj.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz