Andrzej i Jacek Zielińscy, liderzy zespołu Skaldowie, zapraszają na koncert gdzie wraz z Zespołem, przedstawią swoje największe, niezapomniane przeboje! „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”, „Dopóki jesteś” czy „Cała jesteś w skowronkach”.
Każdy ma w swoim życiu chwile refleksji, przemyśleń, bujania w obłokach. Każdy lubi czasem wyłączyć się z codzienności i wrócić pamięcią do wspaniałych chwil dzieciństwa, wczesnej młodości, do wydarzeń dla nas ważnych. Łapiemy się czasem na tym, że siedzimy wpatrzeni w jakiś punkt uśmiechając się, po czym uświadamiamy sobie, że przez ostatnie 10 minut przeżywaliśmy na nowo bitwę na śnieżki w dzieciństwie, albo pierwszy koncert z noclegiem pod namiotem. Jeżeli chcecie powrócić do swoich pierwszych wspomnień związanych z zespołem Skaldowie, będzie ku temu świetna okazja.
50-lecie zespołu Skaldowie, to podróż przez największe hity w trakcie ich kariery. Utwory, które znacie i kochacie, do których tańczyliście na dyskotekach. 25 października o godz. 18 bądźcie w Auli UAM, by usłyszeć chociażby “Wiosnę”, wbrew temu, co widzimy za oknem.


![Tobiasz Wichnowski 2026 [UMP] Foto: UMP Tobiasz Wichnowski 2026 [UMP] Foto: UMP](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/05/5YecUD-313x168.jpg)










![Tobiasz Wichnowski 2026 [UMP] Foto: UMP Tobiasz Wichnowski 2026 [UMP] Foto: UMP](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/05/5YecUD-300x200.jpg)



Dodaj komentarz