Sport

3 punkty Enea Energetyka w II lidze

Enea Energetyk Poznań - LZS Wilki Wilczyn  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

W 9. kolejce II ligi siatkówki mężczyzn Enea Energetyk Poznań pokonał Luks Wilki Wilczyn 3:0 (25:19, 25:19, 25:20).

Znajdujący się wyżej w tabeli rozgrywek goście byli faworytem spotkania. Jednak już pierwsze piłki pokazały, że nie będą mieli żadnych szans w spotkaniu z zespołem trenera Dominika Hajduka.

W sobotę udało nam się przerwać nieszczęśliwą passę porażek na swoim boisku i to w świetnym stylu wygrywając 3:0. Zagraliśmy dobrze w elemencie zagrywki co przekładało się na skuteczną grę w elemencie blok-obrona i dawało nam to przewagę w akcjach. Cieszy nas samo zwycięstwo, aczkolwiek chyba najbardziej cieszymy się z poprawy stylu gry – mniejszej ilości własnych błędów. Chcemy również podziękować kibicom, którzy regularnie i w tak licznym gronie przychodzą nas dopingować i zapraszamy na kolejny mecz u siebie, z Konspolem Słupca, który rozegramy 11.12.2021- podkreśla kapitan zespołu Jakbu Szarek

Enea Energetyk Poznań – Luks Wilki Wilczyn 3:0 (25:19, 25:19, 25:20)

W kolejnej rundzie zawodników czeka spotkanie wyjazdowe ze Stoczniowcem Politechniki Gdańskiej. W sobotę 11 grudnia w ramach 11. kolejki gościć będziemy w poznaniu SPS Konspol Słupcę.

Głównym sponsorem pierwszoligowe zespołu jest firma Enea. Udział w rozgrywkach 2 ligi siatkówki mężczyzn klub zawdzięcza także sponsorowi strategicznemu, którym jest Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznania.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz