K U L T U R A

25-lat WSB w Poznaniu

Męskie Granie 2019 - Organek  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

#czasnagranie pod takim hasłem odbędzie się koncert z okazji 25-ch urodzin Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. W piątek, 6 września w godzinach 17:00 – 22:00, zagrają The Jankies, Jamal, Adi Nowak i Ørganek. Wydarzenie odbędzie się w Parku Starego Browaru, sąsiadującym z poznańską WSB.

Przez blisko pięć godzin publiczność bawić będą artyści polskiej sceny muzycznej. Supportem zajmie się “The Jankies”, młody poznański zespół  grający muzykę alternatywną. Przez drugą godzinę koncertu rapować będzie Adi Nowak, a ok. 19:30 swój występ rozpocznie Jamal znany z takich singli jak „Policeman”, czy „Kiedyś będzie nas więcej”. Koncert zakończy grupa Ørganek, stały bywalec największych polskich festiwali, takich jak Męskie Granie, Woodstock, Jarocin Festival, Open’er Festival, Orange Festival, czy CJG Festiwal.

Na koncert zapraszamy naszych studentów, absolwentów, wykładowców, pracowników i przyjaciół, ale także mieszkańców Poznania i wszystkich chętnych, którzy, przez kilka godzin, chcą świętować i bawić się razem z nami – mówi dr Małgorzata Kluska-Nowicka, wicekanclerz  Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

#czasnagranie  nawiązuje do idei studiowania w „bankowej”, gdzie studenci mają czas na studia, czas na pracę i czas na życie.

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, razem z wydziałami w Chorzowie i Szczecinie, jest największą uczelnią niepubliczną w Polsce. W czasie 25-lat działalności kilkanaście razy z rządu była uznawana za najlepszą uczelnię niepubliczną w Wielkopolsce (wg rankingów dziennika „Rzeczpospolita” i magazynu „Perspektywy”). Obecnie także zajmuje pierwsze miejsce. Ukończyło ją ponad 50.000 absolwentów.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter, materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz