243 kilogramy dobrej woli w Czerwonaku

wielkanocna zbiorka zywnosci  Foto:

wielkanocna zbiorka zywnosci3 dni, 15 sklepów, setki ludzi wielkiego serca. Efekt? 243,5 kg. trwałych produktów spożywczych i słodyczy zebranych podczas akcji „Świąteczna Zbiórka Żywności – Wielkanoc 2010”. Zebrane dary zostaną przekazane rodzinom i osobom potrzebującym.  Trafią do nich jako paczki świąteczne.

Chcemy podziękować właścicielom sklepów i osobom biorącym udział w akcji, w szczególności wolontariuszom z „Koła Wolontariatu” działającego przy GOPS oraz harcerzom z ZHP Hufiec Czerwonak, którzy skutecznie zachęcali Kupujących do ofiarności – mówią koordynatorzy akcji z Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwonaku – jak zawsze można było liczyć na Ochotniczą Straż Pożarną z Czerwonaka, która zwiozła zebrane dary – dodają.

Szczególne podziękowania należą się jednak wszystkim Mieszkańcom naszej lokalnej wspólnoty, którzy kierując się odruchem serca kupili  produkty spożywcze na potrzeby akcji i  przyczynili się tym samym do zapewnienia spokojnych i dostatnich Świat Wielkanocnych ludziom żyjącym w terenie gminy Czerwonak w niedostatku.

Zbiórka przeprowadzona została w Gminie Czerwonak od 19 do 21 marca w 15 sklepach w miejscowościach: Czerwonak, Koziegłowy, Bolechówko, Owińska, Bolechowo Osiedle i Promnice.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz