POZnań

Śmigaj Bezpiecznie!

Hulajnoga  Foto: materiały prasowe / Bolt

Bezpłatne warsztaty jazdy hulajnogą elektryczną Śmigaj Bezpiecznie, odbędą się na Placu Wolności w środę 23 czerwca o godzinie 14:00. By wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy pojawić się na miejscu i poszukać zielonych hulajnóg organizatora.

Chętnie włączyliśmy się w warsztaty Śmigaj Bezpiecznie!, ponieważ inteligentnemu miastu zależy na tym, aby użytkownicy nowoczesnych urządzeń do transportu osobistego korzystali z nich w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami. Chcemy wspólnie sprawić, aby miasto stało się jeszcze bardziej przyjazne dla ludzi uwzględniając nowe trendy mobilności i ochronę środowiska – powiedział Michał Łakomski, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Poznania ds. Smart City.

W czasie warsztatów uczestniczki i uczestnicy będą mieli szansę bezpłatnie wypróbować hulajnogi Bolt, pokonać tor przeszkód i wraz z ekspertami poćwiczyć odpowiedzialną jazdę i parkowanie. Na pierwszych uczestników, którzy punktualnie pojawią się na Placu Wolności będą czekały upominki – kaski. Z uwagi na stan epidemii i obowiązujące obostrzenia liczba osób jest ograniczona i uczestnicy muszą mieć maseczki. Warsztaty potrwają do godziny 16:00.

Cieszymy się, że dotarliśmy z naszym projektem edukacyjnym do Poznania. Od początku działalności w Polsce obszar bezpieczeństwa jest naszym priorytetem. Ta inicjatywa, przekazanie w przyjazny i praktyczny sposób wiedzy, to kolejny krok w naszej codziennej pracy, by rozwiązania mikromobilne wpisały się w infrastrukturę miasta na stałe – powiedział Valerii Romanov, Country Manager Bolt Rentals w Polsce.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe / Bolt

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz