POZnań

Kto chce być liderem Miasta Poznania?

Szkoła Liderów Poznania  Foto: materiały prasowe UMP

Szkoła Liderów Miasta Poznania to program, którego celem jest budowanie umiejętności przywódczych na rzecz lokalnej społeczności. Właśnie rozpoczęła się pierwsza rekrutacja.

Szkoła Liderów jest bezpłatnym zaawansowanym programem rozwojowym obejmującym warsztaty umiejętności przywódczych, komunikacji i myślenia strategicznego. To także seminaria na temat innowacji, społeczeństwa i polityki, wspólne budowanie lokalnego networkingu aktywnych liderów i liderek miasta, spotkania z ekspertami w dziedzinie rozwoju miast i przywództwa.

Podczas udziału w projekcie zwiększamy poczucie wpływu i sprawczości oraz budujemy sieć osób – wizjonerów, którzy są gotowi, aby wspólnie budować współpracę na rzecz swojego miasta – informuje koordynatorka działań Agnieszka Muras

Podczas uroczystego spotkania inauguracyjnego list intencyjny podpisali zastępca prezydenta Poznania Mariusz Wiśniewski i przedstawiciele Veolii, która została partnerem projektu.

Program jest adresowany do pełnoletnich aktywnych liderów i liderek Poznania reprezentujących różne sektory, różne wizje i interesy: samorządowców, osób kierujących instytucjami publicznymi, liderów organizacji społecznych i nieformalnych grup, przedsiębiorców zaangażowanych w rozwój miasta, społeczności akademickiej i mediów lokalnych.

Więcej informacji na temat przedsięwzięcia można znaleźć tutaj: https://www.szkola-liderow.pl/rekrutacja-slm-poznan/

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe UMP

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz