POZnań

ZKZL – ponownie zachęca do wynajęcia lokali na sklepy

Św. Marcin  Foto: Tomasz Dworek

7 z 22 miejskich lokali użytkowych zostało wylicytowanych w aukcji, którą przeprowadził Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych.

Podczas grudniowej aukcji w siedzibie spółki pojawiło się 14 podmiotów gospodarczych, które mogły wylicytować 22 lokale użytkowe. Dzięki przeprowadzonej aukcji udało się wynająć 7 lokali co stanowi 30% całości. Lokale, które nie znalazły nowych właścicieli ponownie znalazły się na liście znajdującej się na stronie internetowej ZKZL w atrakcyjniejszej ofercie dla przedsiębiorców przygotowanej przez Miasto Poznań.

15 lokali znajduje się w różnych częściach Poznania. Nadal dostępne są atrakcyjne lokalizacje takie jak ulica Święty Marcin, Wolnica, Gwarna czy ulica Dąbrowskiego. Powierzchnia użytkowa waha się pomiędzy 48 a 161 metrów kwadratowych.

Oferty na lokale można składać zarówno mailowo na adres obsluga.klienta@zkzl.poznan.pl lub bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta spółki mieszczącej się przy ul. Matejki 57 w Poznaniu. Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych już teraz przygotowuje kolejną aukcję lokali użytkowych, która odbędzie się w siedzibie spółki w lutym.

Użyte w artykule zdjęcia: ZKZL / materiały prasowe, Tomasz Dworek

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz