K U L T U R A

Behemoth zagra we wrześniu w Poznaniu!

Koncert zespołu Behemoth - MTP2 - Poznań 10.10.2016 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Koncert zespołu Behemoth w hali MTP2. W roli supportu wystąpiły Batushka i Bolzer. Koncert odbył się 10.10.2016 roku w Poznaniu.

Behemoth powraca do Poznania! Po dwóch latach przerwy Nergal z grupą zagra by zaprezentować się w stolicy Wielkopolski. 27 wrześnie w poznańskiej hali MTP 2. Supportem grupy będą: Zeal & Ardor, Whoredom Rife oraz In twilight’s embrace

Rok 2018, kiedy to ukazały się niesamowity studyjny album “I Loved You at Your Darkest” oraz kapitalne koncertowe wydawnictwo “Messe Noire”, a kapela w grudniu zagrała kolejne koncerty z cyklu “Merry Christless”, był z pewnością jednym z najbardziej udanych w karierze pomorskiej bestii. Zwłaszcza jeśli dopisać tu jeszcze udział z pożegnalnej trasie koncertowej po USA idoli Nergala i spółki, thrashmetalowych bogów ze Slayer. A do grona zespołowych gadżetów dołączyły kolejne piwo, kawa, pieczęcie, koc. Lider zespołu oczywiście nie zapomniał parę razy explicite wyrazić to, co myśli o obecnej władzy i jej działaniach.

Choć Behemoth większość koncertów gra poza Polską, swego rodzaju tradycją stało się, że jesienią lub wczesną zimą zespół prezentuje swoją imponującą produkcję polskim fanom. Nie inaczej będzie w 2019 roku. Wtedy właśnie odbędzie się trasa kapeli, która obejmie sześć koncertów w dużych miastach, w doborowym zestawie. Niewykluczone, że w setliście znajdzie się “Chant for Eschaton 2000” z płyty “Satanica”, utwór, który serwis Loudwire zaliczył do 50 metalowych utworów, jakie zdefiniowały rok 1999. Przygotujcie się na niezapomniane przeżycie.

Kiedy: 27 wrześnie 2019
Godzina: 18:30
Ceny: 110/130 zł

Koncert zespołu Behemoth w hali MTP2. W roli supportu wystąpiły Batushka i Bolzer. Koncert odbył się 10.10.2016 roku w Poznaniu.
Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz