Aglomeracja

Jurek Owsiak z klocków Lego wspiera WOŚP

Figurak Jurka Owsiaka z klocków Lego  Foto: materiały prasowe

Mateusz Wawrowski, poznaniak zafascynowany klockami Lego przygotował na finał WOŚP figurkę Jurka Owsiaka. Jej sprzedaż na portalu aukcje.wosp.org.pl wesprze 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już za tydzień w niedzielę 13 stycznia.

Ze 176 klocków LEGO zbudowałem figurkę Jurka Owsiaka wraz z podstawką na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Projekt powstał już w zeszłym roku i wzbudził zainteresowanie samego Jurka Owsiaka, prezesa fundacji WOŚP, który złożył swój podpis na podstawce do figurki. Na jej stronie spodniej znajduje się hologram potwierdzający autentyczność autografu. Figurka stworzona została w stylu zestawów LEGO z serii Brickheadz. To co wyróżnia model to czerwone okulary, takie jakie nosi Owsiak oraz czarna koszulka i czerwone spodnie – mówi twórca figurki Mateusz Wawrowski.

Figurkę Owsiaka wraz podstawką można wylicytować tutaj: https://aukcje.wosp.org.pl/figurka-owsiaka-z-klockow-lego-z-jego-autografem-i8603413

Licytacja rozpoczęła się od kwoty 50 złotych, a do tej pory w aukcji wzięło udział 9 osób. Najwyższa kwota to ponad 600 złotych. Aukcja trwa do 14 stycznia br. Zwycięzca otrzyma dodatkowo żółte klocki do zmiany koszuli figurki Jurka Owsiaka.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz