SieBuduje

Kolejne bloki na Dębcu

Red Park - inwestycje na Dębcu  Foto: Maciej Lulko / materiały prasowe dewelopera

Deweloper Red Park zapowiada budowa nowego 13-piętrowego budynku na Dębcu. Prace rozpoczną się na przełomie 2018 i 2019 roku, a zakończą pod koniec roku 2020.

W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie 137 mieszkań o zróżnicowanym metrażu i rozkładzie pomieszczeń. Wśród lokali o powierzchni od 36 do 98 mkw. znajdą się zarówno 2- i 3 -pokojowe mieszkania, jak i duże 4-pokojowe.

Wszystkie mieszkania na parterze będą miały ogródki, pozostałe loggie, balkony lub tarasy. 13-piętrowe budynki Red Parku górują nad okolicą, dlatego z ostatnich pięter roztacza się widok na cały Poznań. W zależności od położenia mieszkania, mieszkańcy będą mogli cieszyć się także widokiem na park Dębina, centrum miasta lub na zabudowę Lubonia, bądź Świerczewa.

Udogodnieniem dla mieszkańców będą wózkownie, komórki lokatorskie oraz miejsca w jednopoziomowej, podziemnej hali garażowej. Ponadto na terenie osiedla znajduje się ok. 100 ogólnodostępnych, zewnętrznych miejsc postojowych.

Z oferty ostatniego etapu Red Parku po raz pierwszy można skorzystać 8 i 9 września na stoisku F7 w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe dewelopera, Maciej Lulko / materiały prasowe dewelopera

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz