Mosina

Przystanek Glinianki – otwarcie sezonu

Przystanek Glinianki  Foto: Mosin@ Turystycznie

Rozpoczęcie sezonu plażowego na Przystanku Glinianki będzie okazją do dobrej zabawy dla całych rodzin. Spośród atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie. Oby tylko pogoda dopisała!

To jedno z miejsc w naszej metropolii, które warto odwiedzić podczas wakacji, by odpocząć od codziennego zgiełku i pośpiechu w pięknych okolicznościach przyrody. Przez ostatnie lata wiele się tutaj zmieniło.

Podczas inauguracji sezonu plażowego na Przystanku Glinianki będziemy mogli wziąć udział w turnieju siatkowej piłki plażowej, czy rywalizować w konkursach crossfit. Ciekawie zapowiadają się pokazy i zajęcia na trampolinach. Odbędą się także pokazy ratownictwa Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Najmłodsi goście z pewnością nie będą się nudzić. Specjalnie z myślą o nich przygotowano wyjątkowe animacje i liczne konkursy z nagrodami.

Całość zakończy się zabawą taneczną Disco Summer Tropical, którą poprowadzi DJ Grzegorz Sterna.

Podczas całych wakacji w ramach Przystanku Glinianki w okolicach wieży widokowej działać będzie kino plenerowe. Pierwszym filmem, który tutaj zobaczymy będzie Hiszpański temperament. Ten seans odbędzie się w czwartek 6 lipca o godzinie 21:30. W lipcu wyświetlony będzie jeszcze film Tajemnica Filomeny (13.07).

Na inaugurację sezonu plażowego na Przystanku Glinianki zapraszamy w sobotę 1 lipca od godziny 18:00.

Użyte w artykule zdjęcia: fb / Mosina, Mosin@ Turystycznie

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz