Aglomeracja

Wiosenny Babi Targ – w najbliższą niedzielę

Babi Targ organizowany przez Babiląd  Foto: Babiląd facebook /  www.kpictures.pl

W najbliższą niedzielę odbędzie się lubiany przez poznanianki i poznaniaków Babi Targ. To dobra okazja na wiosenne wietrzenie szafy!

Babi Targ (11.05.2014) MTP80. Babi Targ odbędzie się w niedzielę – 23. kwietnia, w godzinach 12:00-16:00, na terenie Hali nr 1 MTP. To ostatnia przed wakacjami okazja na wywietrzenie szafy, gdyż następny Babi Targ planowany jest na jesień. Impreza połączona będzie ze specjalnie wydzieloną sekcją Mami Babi Targ.

Babi Targ to impreza, podczas której możesz nie tylko pozbyć się niechcianych ubrań, ale przy okazji złowić coś nowego. To idealna propozycja, dla tych osób, które cenią sobie modę w wydaniu eko, nie lubią wydawać fortuny na zakupy, ale dbają o swój image. Przedsprzedaż biletów trwa do 20. kwietnia, z uwagi na popularność imprezy nie radzimy odkładać kupna biletu na później – mówi organizatorka Joanna Stankiewicz

Babi Targ to impreza z tradycją – odbywa się juz od 10. lat W miarę rozwoju imprezy uczestniczki i uczestnicy nadali jej własny charakter. Oprócz wymiany zaczęli również kupować i sprzedawać przyniesione ubrania. Babi Targ stał się imprezą idealną zarówno dla tych, którzy lubią wietrzyć swoje szafy i dla poszukiwaczek/poszukiwaczy ciekawych i nietuzinkowych rzeczy.

Bilety na imprezę są dostępne na portalu bilety24.pl, można je będzie kupić również stacjonarnie w Centrum Informacji Miejskiej Poznań przy ulicy Ratajczaka 44 do 20. kwietnia. Bilety dla Odwiedzających będą sprzedawane wyłącznie w dniu imprezy, przy wejściu na wydarzenie, od godziny 12:00.

Babi Targ (11.05.2014) MTP

Użyte w artykule zdjęcia: © LepszyPOZNAN.pl / Karolina Kiraga, Babiląd facebook / www.kpictures.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz