POZnań

Avenida znów przecieka

Woda w alejach Awenidy - Poznań 08.01.2017 r.  Foto: Piotr

Wejście do Avenidy od strony ulicy Jakuba Wujka jest zamknięte. Powodem jest woda, która pojawiła się na suficie i podłodze przy wejściu.

Dzisiaj, przy wejściu od strony ulicy Jakuba Wujka pojawiły się barierki odgradzające, a ochrona przekierowuje klientów do innych wejść. Piotr, nasz czytelnik, postanowił sprawdzić od drugiej strony co się stało. I jak się okazuje w środku centrum z sufitu ponownie leje się woda.

“Pękła rurka z wodą nad mniej uczęszczanym wejściem od od strony ulicy Wujka. Spowodowało to nasiąknięcie sufitu i efekcie pojawienie się wody na podłodze. Dzisiaj, strefa około 20-30 metrów kwadratowych jak i wejście od strony parkingu będzie zamknięte. Samo centrum działa normalnie, a służby techniczne centrum usuną awarię, by jutro klienci mogli już normalnie korzystać z tego wejście” – powiedział nam w rozmowie Norbert Fijałkoski, dyrektor centrum Avenida i jednocześnie zapewnił, że awaria nie jest związana z instalacją przeciwpożarową.

W lipcu 2014 ówczesne Poznań City Center miało już problemy z nieszczelnością instalacji przeciwpożarowej, która spowodowała zawalenie się sporej części sufitu.

vlcsnap-error194

Użyte w artykule zdjęcia: Piotr

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz