Stare Miasto

Straż Miejska po przeprowadzce

Straż miejska  Foto: © lepszyPOZNAN.pl / Karolina Kiraga

Poznańska Straż Miejska przeprowadziła się już praktycznie do swojej nowej siedziby. Teraz wiele spraw załatwianych będzie właśnie tutaj, przy ulicy Głogowskiej 26.

Przeprowadzka Straży Miejskiej do nowej siedziby przy ul. Głogowskiej 26 stała się faktem – cieszy się Przemysław Piwecki, z poznańskiej Straży Miejskiej – chociaż do zakończenia przenosin jeszcze potrzebujemy trochę czasu.

W nowym miejscu działa już komenda, referat administracyjno – techniczny, kancelaria oraz referat koordynacji służb. Bez zmian pozostaje adres oraz kontakt z dyżurnymi, którzy pracują przy pl. Kolegiackim 17 (tel 986, sm@um.poznan.pl).

Także w dotychczasowym miejscu, a więc przy  ul. Janickiego 20, pracują strażnicy z Grunwaldu (tel. 61 663 19 17 do godz. 14:00).

Wierzymy, że w nowej siedzibie przy ul. Głogowskiej strażnicy będą mieli lepsze warunki do pracy. Gorzej będą mieć prawdopodobnie zmotoryzowani interesanci. Znalezienie miejsca parkingowego w najbliższej okolicy graniczy czasami z cudem. To jednak szczegół, bo zawsze można skorzystać z bimby…

Oto aktualne dane kontaktowe do poznańskiej do Komendanta Straży Miejskiej: siedziba Straży Miejskiej Miasta Poznania – ul. Głogowska 26, sekretariat komendanta pokój 208, tel. 61 878 55 87 i mail sekretariat_sm@um.poznan.pl. Komendant przyjmuje w sprawie skarg i wniosków w poniedziałki od 11:00 do 15:30, a w pozostałe dni wyznaczeni pracownicy.

Nowa siedziba Straży Miejskiej - ul. Głogowska 26

Użyte w artykule zdjęcia: © lepszyPOZNAN.pl / Karolina Kiraga, Straż Miejska

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz