Aglomeracja

Nadal szukają Marcina

Zaginiony Marcin Gidaszewski  Foto: arch. rodzinne

Nadal nie ma informacji o losie zaginionego Marcina z Naramowic. Poszukują go najbliżsi, a szkieły czekają na informacje, dzięki którym uda się go odnaleźć.

Marcin Gidaszewski zaginął 26 sierpnia 2015 roku. Wyszedł wtedy z domu w Naramowicach i do teraz nie kontaktował się z rodziną.

Z informacji posiadanych przez policjantów wynika, że zaginiony mógł być widziany w listopadzie 2015 roku oraz w styczniu bieżącego roku w Poznaniu w rejonie ulic Strzeszyńskiej, Juranda oraz Druskiennickiej – informuje Iwona Liszczyńska z poznańskiej Policji.

Rysopis zaginionego: Marcin Gidaszewski ma 33 lata, około 178 cm wzrostu. Jest krępej budowy ciała i waży około 110 kg. Twarz ma owalną, oczy ciemne brązowe, nos średni prostolinijny, uszy średnie przylegające, uzębienie pełne. Zaginiony posiada znak szczególny, to blizna na całej długości lewego przedramienia.

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w krótkie czarne spodnie, ciemne obuwie oraz bordowy t-shirt – dodaje Iwona Liszczyńska.

Wszystkie informacje, które pomogą ustalić los Marcina można przekazywać telefonicznie policjantom z Komisariatu Poznań – Północ dzwoniąc pod numery 61 841 46 11 i 61 841 46 13 lub 997.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz