Aglomeracja Swarzędz

Zaginęła Alicja Żebrowska

Zaginęła Alicja Żebrowska  Foto:

W okolicy jeziora Swarzędzkiego policja i straż pożarna poszukują Alicji Żebrowskiej, która ostatni raz była widziana 2 dni przed Wigilią.

Poszukiwana 43-latka pochodząca z Łowęcina (gm. Swarzędz) ostatni raz była widziana 22 grudnia około godz. 15 w Swarzędzu i od tamtego czasu ślad po niej zaginął.

Alicja Żebrowska ma czarne włosy i niebieskie oczy. W chwili zaginięcia ubrana była w czarny, pikowany płaszcz do kolan, szare jeansy, czarne buty. Miała przy sobie czarną torebkę przewieszoną przez ramię.

Informacje o zaginionej z prośbą o pomoc rozwieszają i udostępniają w internecie znajomi kobiety. Prosimy o udostępnianie i każdą, nawet pozornie nieistotną informację, która pomoże ustalić, co się z nią dzieje/działo od tamtej pory. Martwimy się i szukamy bez przerwy – pisze na facebooku jedna z koleżanek.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o losie zaginionej, proszone są o kontakt z najbliższym posterunkiem policji, całodobowym numerem telefonu 997 lub pod nrami 790 218 823 oraz 697 562 756.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz