K U L T U R A

Skowronki śpiewają przez cały rok

Chór Dziewczęcy Skowronki  Foto: materiały prasowe

Wszyscy lubimy przyjęcia urodzinowe, a Chór Dziewczęcy Skowronki zamierza świętował swoje 65.te urodziny przez cały rok 2015. Tym razem zaserwują koncertowe przyjęcie w miejscu, w którym ćwiczą i rozwijają się, czyli w Centrum Kultury ZAMEK.

Na najbliższym koncercie, oprócz specjalnego programu muzycznego na gości czeka wiele niespodzianek. Będzie wesoło, głośno, słodko, momentami sentymentalnie i … wystrzałowo – zapowiada Anna Schmidt-Fic ze Stowarzyszenia Przyjaciół Chóru

W programie zaplanowano między innymi dwa prawykonania: utworu młodej poznańskiej kompozytorki Ewy Fabiańskiej – Jelińskiej oraz Grzegorza Miśkiewicza. Chór zaprasza swoich fanów, miłośników wspaniałej zabawy, przyjaciół bliższych i dalszych, rodzinę i wszystkich, którzy lubią dobra muzykę i urodzinowy nastrój.

Na scenie pojawią się wszystkie grupy skowronkowe wraz ze swoimi dyrygentkami oraz ulubieni i zaprzyjaźnieni instrumentaliści. Powodów do radości jest sporo: wakacje za pasem oraz koncert w nowojorskiej Carnegie Hall.

Koncert odbędzie się w środę, 3 czerwca, godz. 19:00, Sala Wielka CK ZAMEK. Wstęp wolny!

Śpiewa Chór Skowronki

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz