SieBuduje

Rośnie kolejne centrum handlowe

Galeria Dębiec 4  Foto: materiały prasowe

Galeria Dębiec 4 Foto: materiały prasoweWydawać by się mogło, że poznański rynek – jeśli chodzi o centra handlowe – jest już nasycony, jeśli nie przesycony. Tymczasem powstają kolejne, w tym Galeria Dębiec. Prace przy tej budowie są już bardzo zaawansowane.

Zakończyliśmy prace przy montażu dachu, co jest jednoznaczne z zakończeniem etapu stanu surowego galerii, ukończone zostały roboty murowe na kondygnacji handlowej i garażowej oraz ułożone posadzki w części handlowej galerii, kończymy prace związane z sieciami zewnętrznymi oraz przyłączami informuje Tomasz Piskorek z RED – Real Estate Development, która jest inwestorem – W trakcie realizacji są również prace wykończeniowe takie jak m.in.: ścianki działowe pomiędzy lokalami najemców galerii, okładziny gresowe części wspólnych obiektu, sufity podwieszane, montaż schodów ruchomych. Ponadto, trwają prace związane z realizacją elewacji galerii oraz z zagospodarowaniem terenu wokół budynku, obejmujące drogi, chodniki, zieleń i oświetlenie zewnętrzne.

Galeria Dębiec powstaje oczywiście w południowej części Poznania. Na dwóch poziomach znajdzie się ponad 50 lokali handlowo-usługowych. Głównym najemcą będzie sklep Biedronka i całodobowy klub fitness szwedzkiej sieci Fitness24Seven. Jak w każdym takim miejscu będą również restauracje i kawiarnie oraz sala zabaw dla dzieci.

Dla klientów tego centrum handlowego dostępnych będzie łącznie 343 bezpłatnych miejsc parkingowych wewnątrz i na zewnątrz budynku. Otwarcie Galerii Dębiec planowane jest na jesień tego roku.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz