Sport

Przed meczem Kolejorz – Stjarnan

Stjarnan jest już w Polsce  Foto: Lech Poznań / Adam Ciereszko

Piłkarze z Islandii przylecieli rejsowym lotem i od wczoraj są już w Polsce. W czwartek na Stadionie Miejskim w Poznaniu rozegrają rewanżowe spotkanie III rundy eliminacyjnej Ligi Europy z Kolejorzem.

Ze stolicy autokarem udali się do Poznania, a konkretnie do hotelu Sheraton, w którym będą stacjonować podczas pobytu w Polsce – informują przedstawiciele Kolejorza – we wtorek Stjarnan wybierze się do Opalenicy, gdzie po południu na terenie Hotelu Remes odbędzie pierwszą jednostkę treningową w naszym kraju.

Trening na Stadionie Miejskim goście rozpoczną w środę. Zaplanowano go na godzinę 17:00.

Pierwszy mecz w Islandii Kolejorz przegrał 1:0 i teraz musi odrabiać straty. Zdaniem władz poznańskiego Klubu pierwsze spotkanie pokazało, że Lech jest zespołem o zdecydowanie wyższej kulturze gry i na własnym boisku musi to udokumentować wynikiem. Dla Kolejorza najważniejsze jest wyeliminowanie Islandczyków. Dla Stjarnan przejście Lecha byłoby największym sukcesem w historii klubu.

Rewanżowe spotkanie Kolejorza ze Stjarnan zostanie przy Bułgarskiej w czwartek, 7 sierpnia o godzinie 19:00.  Mecz sędziować będzie Pavle Radovanovic.

Stjarnan jest już w Polsce Foto: Lech Poznań / Adam Ciereszko

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz