K U L T U R A

ENEMEF: Marvel Nights – cd

Światowa premiera filmu Strażnicy Galaktyki 3D  Foto: 2014 Getty Images / Marvel

Światowa premiera filmu Strażnicy Galaktyki 3D Foto: 2014 Getty Images / MarvelNajbliższy, pierwszy piątek sierpnia, to kolejny nocny maraton filmowy. Będzie to kontynuacja maratonu z filmami firmowanymi przez wytwórnię Marvel. Mamy dla Wasz zaproszenia na spotkanie z najpopularniejszymi i ekstrawaganckimi superbohaterami.

Podczas tego seansu na ekranie pojawią się wszystkie najważniejsze postaci uniwersum: Iron Man, Thor, Hulk, Czarna Wdowa, Kapitan Ameryka – wylicza Iza Kieszek, która współorganizuje nocne seanse – prezentowane tej nocy filmy zostały zrealizowane z wielkim rozmachem i dbałością o każdy szczegół uniwersum Marvela.

Seria filmów z bohaterami Marvela ma wszystko, czego mogą oczekiwać jej fani. Jest zatem dynamiczna akcja, przewrotny humor, świetna obsada, wątek romansowy i doskonałe efekty specjalne.

Podczas drugiej części nocnego seansu zobaczymy premierowo film Strażnicy Galaktyki 3D, a także Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D, Iron Man 3D oraz Thor: Mroczny świat 3D.

Bilety są już do nabycia w kasach kina oraz na multikino.pl w cenie od 21,00 do 59,00 zł. Na naszym fanpage’u będziemy mieli dla Was podwójne zaproszenia! Wystarczy śledzić wpisy – znajdziesz nas tutaj.

Strażnicy Galaktyki 3D Foto: Marvel

Po więcej informacji znajdziesz na enemef.pl. Na stronie można również zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem lub SMSem, wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Na nocny maraton filmowy ENEMEF:  Marvel Nights zapraszamy do Multikina Malta i Multikina 51 w piątek 1 sierpnia od godziny 22:00.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz