K U L T U R A

ENEMEF: Noc Step Up czyli cała noc z tańcem

Step Up 5 All In 3D  Foto: Step Up 5 All In 3D

Step Up 5 All In 3D Foto: Step Up 5 All In 3DCzy oglądając filmy przepełnione dynamicznym tańcem można spokojnie usiedzieć w kinowym fotelu? Przekonamy się o tym podczas najbliższego, nocnego maratonu filmowego ENEMEF: Noc Step Up.

Będzie to z najbardziej roztańczony maraton tego roku, to także niepowtarzalna okazja, żeby na wielkim ekranie zobaczyć niesamowite układy choreograficzne i posłuchać największych hitów między innymi Missy Elliot, Kanye Westa czy Jaya Z. – zachęca Iza Kieszek, która współorganizuje te wydarzenia – tej nocy przeniesiesz się do świata tańca, marzeń, miłości, przyjaźni i dobrej zabawy dzięki serii Step Up.

Zobaczymy premierowo film Step Up 5 All In 3D, oraz trzy poprzednie części serii, a więc Step Up 4 Revolution 3D z zapierającymi dech w piersiach ulicznymi popisami tanecznymi, Step Up 3D, który powstał przy wykorzystaniu techniki trójwymiarowej, dzięki czemu możemy poczuć się jak na parkiecie i wreszcie Step Up 2 wypełniony muzyką, która każdego porwie do tańca.

Bilety są już do nabycia w kasach kina oraz na multikino.pl w cenie od 21,00 do 36,00 zł. Na naszym fanpage’u będziemy mieli dla Was podwójne zaproszenia! Wystarczy śledzić wpisy – znajdziesz nas tutaj.

Po więcej informacji znajdziesz na enemef.pl. Na stronie można również zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem lub SMSem, wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Na nocny maraton filmowy ENEMEF: Noc Step Up zapraszamy do Multikina Malta i Multikina 51 w piątek 18 lipca od godziny 22:00.

Step Up 5 All In 3D Foto: Step Up 5 All In 3D

Step Up 5 All In 3DSpecjalny, premierowy pokaz wyczekiwanej przez fanów najnowszej części serii! W “Step Up All In 3D” na ekranie pojawią się aktorzy znani z poprzednich części filmu. W jednej z ról wystąpiła polska aktorka Izabella Miko, znana m.in. z tanecznego hitu “Kochaj i tańcz”.

We wnętrzach luksusowego hotelu w Las Vegas do rywalizacji przystąpią uczestnicy wcześniejszych turniejów tanecznych: Sean, Andie, Moose, Jenny Kido, Eddy, Camille Jason, Hair, Monster, Vladd i bliźniaki Santiago. Parkiety Miasta Grzechu rozgrzeją się do czerwoności.

Soundtrack do “Step Up: All In 3D” zawiera utwory m.in.: Kanye Westa, Jaya Z oraz Iggy Azalei.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz