Stare Miasto

Babi Targ na Targach

Babi Targ (11.05.2014) MTP  Foto: © LepszyPOZNAN.pl / Karolina Kiraga

Babi Targ (11.05.2014) MTP Foto: © LepszyPOZNAN.pl / Karolina KiragaJuż po raz kolejny odbył się tzw. Babi Targ, czyli najprościej rzecz ujmując – okazja do wywietrzenia szaf oraz możliwość znalezienia w przystępnej cenie ubrań, butów, czy dodatków.

Czterogodzinna akcja wymiany ciuchów miała miejsce równocześnie w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu oraz oczywiście w Poznaniu. Na MTP przyciągnęły tłumy chętnych do znalezienia oryginalnych ubrań za kilkanaście złotych, ale na szczęście obyło się bez szarpanin o wypatrzoną rzecz,  jak ma to czasem miejsce na różnego rodzaju wyprzedażach. W tym samym pawilonie kącik zabaw miały również dzieci, które czekając aż ich mamy skończą łowić okazje, mogły poczytać książeczki, pobawić się klockami lub dać pomalować sobie twarz w kolorowe motylki.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia!

Babi Targ to poznańska odmiana znanych i coraz bardziej popularnych w Polsce swapping parties, polegających w głównej mierze na wymianie ciuchów, butów i innych dodatków. BABI TARG jest najstarszą imprezą tego typu w Polsce – organizowany jest regularnie od 2007 roku w Poznaniu i wielu innych miastach (m. in. Gdańsk, Szczecin, Kalisz).

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz