K U L T U R A

ENEMEF: Maraton 300

300: Początek imperium  Foto: 300: Początek imperium

300: Początek imperium Foto: 300: Początek imperiumDopiero co zapraszaliśmy Was na Oscarowy, nocny maraton filmowy, a już zbliża się kolejne takie wydarzenie. Tym razem związane jest z premierą filmu 300: Początek imperium. Będzie można obejrzeć jednego wieczoru obie części, które powstały w oparciu o komiksy Franka Millera. Mamy dla Was zaproszenia!

Oba filmy są pochwałą twórczości Millera, zrealizowane z wielkim rozmachem i dbałością o najmniejszy szczegół – wyjaśnia Iza Kieszek, która współorganizuje nocne maratony filmowe – decyzją dystrybutora będzie to maraton w wersji “mini”, czyli złożony tylko z dwóch filmów.

ENEMEF: Maraton 300 to niezwykła okazja, aby na wielkim ekranie obejrzeć filmy, które powstały w oparciu o komiksy Franka Millera. Jak podkreślają organizatorzy “300”zmieniło światowe kino i wyznaczyło nowe standardy w sferze efektów specjalnych i ekranizacji komiksów, a “300: Początek imperium 3D” jeszcze przewyższa pierwszą część.

Podczas najblizszego nocnego maratonu filmowego, który odbędzie sie w piątek 7 marca zobaczymy premierowo film 300: Początek imperium oraz 300.

Bilety są już do nabycia w kasach kina oraz na multikino.pl w cenie od 19,00 do 26,00 zł. Na naszym fanpage’u będziemy mieli dla Was podwójne zaproszenia! Wystarczy śledzić wpisy – znajdziesz nas tutaj.

Po więcej informacji zapraszamy na stronie enemef.pl. Na stronie można również zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem lub SMSem, wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Na tę niezwykłą noc z bohaterami miniserii 300 zapraszamy do Multikina Malta i Multikina 51 w piątek 7 marca od godziny 22:00.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz