POZnań

Zacieki na Pestce i nieruchome schody

Zacieki na przystanku Pestki Dworzec Zachodni (1)  Foto: Janusz Ludwiczak / lazarz.pl

W przejściu podziemnym prowadzącym na nowy przystanek PeSTki przy Dworcu Zachodnim pojawiły się zacieki. We wtorek nie działały również schody ruchome.

Zacieki na przystanku Pestki Dworzec Zachodni (1) Foto: Janusz Ludwiczak / lazarz.pl1 września uroczyście otwarta została przedłużona trasa szybkiego tramwaju do Dworca Zachodniego. Inwestycja kosztowała ponad 131 milionów złotych. Jednak jak informuje portal lazarz.pl w przejściu podziemnym prowadzącym na nowy przystanek PeSTki przy Dworcu Zachodnim pojawiły się zacieki. Nie działają również ruchome schody prowadzące na przystanek.

Za psie pieniądze zbudowali przejście, które po lekkim deszczyku już przecieka i to w kilku miejscach. Do tego nie działają schody ruchome, a zatem z walizami na nowy przystanek się męcz sam. Tak wygląda nowy przystanek PeSTki. Już się boję, jak rozpoczną się jesienne deszcze i zacieki na nowych ścianach. Zacieki, strugi wody a zimą lodowisko na schodach – informuje czytelników Karol Kroll.

Wczoraj przedstawiciele inwestora, spółki Infrastruktura Euro Poznań 2012 spotkali się wykonawcą prac, firmą ZUE. Usterki wykonawca będzie musiał naprawić w ramach gwarancji na własny koszt.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz