K U L T U R A

Kluska do przełknięcia na wesoło

32. Kluska  Foto: 32. Kluska

Zaproszenia, które mieliśmy dla Was niestety już rozdane, ale może uda się jeszcze kupić bilet na dzisiejszą KLUSĘ WIOSENNĄ czyli KLUbowe Spotkania KAbaretowe w pełni improwizowane. Impreza rozpoczyna się w klubie Blue Note o godzinie 19:30.

32. Kluska Foto: 32. KluskaPodczas poniedziałkowego wieczoru wystąpią Kabaret Małże i Grupa Impro Zróbmy To!

Jak tylko wiosna przybędzie na dobre, to i Wy przybądźcie na dobre na 32. Kluskę Wiosenną – zachęcają organizatorzy – pamiętajcie, że to Wy piszecie scenariusz wieczoru, podrzucając nam sugestie postaci, problemów i miejsc akcji, a my na bieżąco zamieniamy Wasze niebanalne sugestie w improwizowane skecze i piosenki kabaretowe.

Kogo zobaczymy na scenie? Grupę Impro ZRÓBMY TO! tworzą Dorota i Jędrzej Godlewscy z kabaretu Małże, Agnieszka Foryś, Magda Sobczak, Piotr “BigBeat” Rychter oraz Morus.

Nie jesteśmy jedynym kabaretowym małżeństwem, ale na pewno jedynym kabaretem małżeńskim w Polsce – mówią o sobie Dorota i Jędrzej Godlewscy z kabaretu Małże – preferujemy kabaret autorski, choć w repertuarze posiadamy także własne adaptacje piosenek Mariana Hemara, a w skeczach skupiamy się na absurdach życia codziennego oraz obserwacjach relacji damsko-męskich.

Zapraszamy na kolejną edycję KLUSKI do klubu Blue Note (ul. Kościuszki 76/78). Początek imprezy dzisiaj (15.04) o godzinie 19:30.

Wejściówki będzie można kupić za 10,00 złotych w klubie przed występem. Można rezerwować miejsca siedzące, ale ich ilość jest ograniczona (tel. 61 851 04 08).

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz