BizNews

Nowa marka w Galerii Malta

Galeria  Malta  Foto: Galeria  Malta

Galeria  Malta Foto: Galeria  MaltaOferta Galerii Malta została w tym tygodniu wzbogacona o o markę Massimo Dutti należącą do hiszpańskiej sieci butików. Nowy sklep zajmuje blisko 370 metrów kwadratowych i oferuje modę damską i męską.

Oferowane kolekcje inspirowane są światowymi wybiegami mody i skierowane do osób, które cenią sobie elegancję z nutą awangardy.

W salonie Massimo Dutti Klienci znajdą ubrania w doskonałym stylu, wykonane z wysokiej jakości tkanin – zarówno w wersji eleganckiej, wyrafinowanej, jak i casual – wyjaśnia Katarzyna Borowiak z Galerii Malta – markę charakteryzuje także awangardowy rys, który współgra z jej klasycznym stylem, ofertę wzbogacają dodatki, buty i akcesoria, niezbędne dopełnienia każdej kreacji.

Nowy salon mieści się na parterze Galerii Malta, w Pasażu Niebieskiem. To kolejny odzieżowy brand Inditexu, jednego z największych na świecie dystrybutorów odzieży obecny w Galerii. Inne jego marki, których salony znajdują się już w Galerii Malta, to Zara, Bershka, Oysho, Stradivarius oraz Pull&Bear.

Kolekcja Massimo Dutti Foto: Massimo Dutti

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz