K U L T U R A

Urodzinowe spotkanie z książką

Książka  Foto: sxc

Książka Foto: sxcŚwiętowanie 5 urodzin wydawnictwa Zakamarki rozpocznie się w Zamku w samo południe. Na młodych miłośników książek i ich rodziców przygotowano sporo atrakcji.

Zapraszamy wszystkich czytelników i fanów zakamarkowych książek na imprezę urodzinową wydawnictwa – mówią organizatorzy – podczas imprezy będzie można kupić książki Zakamarków z urodzinowym rabatem, poczytać książki na dziedzińcowych ławkach, a także wpisać się do urodzinowej Księgi Pamiątkowej Zakamarków.

Wspólne świętowanie rozpocznie się od konkursu Dziwne zwierzęta, podczas którego wybierane będą najlepsze przebrania oraz zabawy i czytanki. Następnie będzie można wziąć udział w warsztatach Dziwne Zwierzęta, oraz w grze detektywistycznej z Lassem i Mają oraz zabawie ze słoniem Pomelo. W programie jest również książkowy happening.

Wszystkim obecnym Krystyna Adamczak, poznańska ambasadorka akcji Cała Polska czyta dzieciom, czytać będzie fragmenty książki Moje szczęśliwe życie. Będzie także muzykowanie z zespołem Stare Radyjko, a także warsztaty kulinarne dla najmłodszych, warsztaty z rysowania węglem z Magdą Chodorowską.

To oczywiście nie wszystkie przygotowane na dzisiaj atrakcje. Jakie jaszcze przygotowano niespodzianki przekonają się ci, którzy przybędą do Zamku dzisiaj między 12:00 a 16:00.

5 urodziny wydawnictwa Zakamarki Foto: 5 urodziny wydawnictwa Zakamarki

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz