K U L T U R A

Bilety na Transatlantyk

Connected_internet  Foto:

Bezpłatne wejściówki na najlepsze dokumenty z całego świata oraz na Kino Plenerowe Bałtyk, promocyjne bilety na premierowe pokazy filmów fabularnych w Multikinie 51, seanse i kolacje w ramach Kina Kulinarnego, wydarzenia specjalne z udziałem gwiazd Hollywood, bezpłatne Master Classes i imprezy w Klubie Festiwalowym. Już w przyszłą środę rozpoczyna się Transatlantyk!

Zgodnie z ideą Festiwalu TRANSATLANTYK, podobnie jak w ubiegłym roku, organizatorzy poznańskiej imprezy zapewniają bezpłatny wstęp na większość przewidzianych w programie atrakcji. Festiwalowa publiczność będzie mogła za darmo wziąć udział w wybranych seansach filmowych w Multikinie 51, pokazach Kina Plenerowego Bałtyk, wykładach i seminariach Master Classes, konkursach muzyki filmowej oraz w imprezach Klubu Festiwalowego w Concordia Design.

Connected_internet

“Connected: An Autobiography About Love, Death & Technology” Tiffany Shlain, nagrodzony na Festowalu w Sundance pokazuje złożoność dzisiejszej rzeczywistości, w której nasze losy zależą od zachowania reszty świata a losy świata zależą od naszych kaprysów

Bezpłatne pokazy filmowe w Multikinie 51 odbędą się w ramach 9 sekcji: Transatlantyk Docs 2012, Transatlantyk Art i Transatlantyk Eko, Wall Street Story, Wiosna Arabska, Nowe Polskie Dokumenty, Sezon, Bike Movies – Kino Rowerowe oraz Transatlantyk dla Dzieci. Warunkiem udziału w seansie jest odbiór w kasie kina darmowej wejściówki od godziny 17:00 w dniu poprzedzającym seans oraz w dniu projekcji.

Od 8 sierpnia br. w kasie oraz na stronie internetowej Multikina 51 na filmy, wyświetlane w ramach sekcji: Transatlantyk Panorama i Transatlantyk Konfrontacje, Nowe Kino Niemieckie, Nowe Kino Skandynawskie, Oscar 2012 – nominacje nieanglojęzyczne, Narodziny mistrza: Alfred Hitchcock oraz Poza Gatunkiem – Sci-fi, będzie można nabywać bilety w promocyjnej cenie 10 zł.

Dla widzów przygotowano w tym roku również karnet w bardzo przystępnej cenie 120 zł, który gwarantuje wstęp na 15 dowolnie wybranych seansów filmowych w Multikinie 51. Karnet do nabycia w kasie kina także od 8 sierpnia br.

Ponadto od 8 sierpnia br. w kasie kina MUZA dostępne będą bilety w cenie 10 zł na seanse sekcji „Kino klasy B – ekstaza i mdłości” pokazywane tam w ramach Festiwalu.

W Multikinie 51 odbędą się również pokazy Kina Kulinarnego. Bilet na jeden seans w cenie 120 zł uprawnia do udziału w składającej się z 4 dań kolacji inspirowanej filmem, która odbędzie się po projekcji w IBB Andersia Hotel. W pokazach 5 tytułów tegorocznego Kina Kulinarnego będzie mogło wziąć każdorazowo udział do 120 osób. Bilety są już dostępne na stronie eBilet.pl.

Oma and Bella - kino kulinarne na festiwalu Transatlantyk Foto: meteriały prasowe

Na stronie eBilet.pl można nabyć także w cenie 50 zł bilety na uroczystą Galę Otwarcia Festiwalu, która odbędzie się 15 sierpnia br. o g. 20.00 w Auli UAM w Poznaniu oraz bilety w cenie 35 zł normalny i 25 zł ulgowy na koncert utworów Marka Ishama (19 sierpnia br., g. 20.00, Teatr Wielki w Poznaniu).

W trakcie tegorocznego Festiwalu, 16 sierpnia br. w Teatrze Polskim odbędzie się polska premiera monodramu Juliana Sandsa „A Celebration of Harold Pinter”. Bilety są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie eBilet.pl w cenie: ulgowy – 15 zł, normalny – 25 zł.

Otwarte dla publiczności będą także konkursy dla młodych kompozytorów TRANSATLANTYK Film Music Competition oraz TRANSATLANTYK Instant Composition Contest, które zostaną przeprowadzone w dniach 18-20 sierpnia br. w Teatrze Wielkim w Poznaniu.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz