Sport

Gramy na całego – przed meczem z AIK Solna

KKS Lech Poznań - Luis Henriquez  Foto: lepszyPOZNAN.pl/  Piotr Rychter

KKS Lech Poznań - Luis Henriquez Foto: lepszyPOZNAN.pl/  Piotr RychterLech Poznań podejmie już w czwartek w meczu rewanżowym AIK Solna. Po meczu wyjazdowym Szwedzi mają zaliczkę 3 zdobytych bramek. Spotkanie rozpocznie się na Stadionie Miejskim o godzinie 20:00.

Jutro gramy na całego – powiedział Luis Henriquez  – trzy bramki? Ludzie myślą, że to dużo, jutro możemy zmienić historię, jesteśmy jedną wielką rodziną i każdy z nas może strzelić gola, niezależnie czy jest obrońcą czy napastnikiem.

Luis jasno przekazał głos szatni, to jest głos trenera, dopóki będę prowadził zespół, będę wierzył w każdy moment, nawet ten trudny, będę wierzył, że strzelimy tyle bramek, że przejdziemy dalej – wtórował Luisowi trener Mariusz Rumak – nasz największy potencjal to zespół, nie zależnie czy obronca, czy napastnik będzie strzelał.

Trener dodał także, że ma nadzieję, że zawodnicy już się zregenerowali i wrócili do takiej dyspozycji jaką mieli podczas meczu z Hazarem. Dopiero co skończyła się pierwsza połowa, musimy strzelić jedną bramkę więcej niż przeciwnicy – powiedział Mariusz Rumak.

Trener Lecha Poznań - Mariusz Rumak Foto: lepszyPOZNAN.pl/  Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz