POZnań Stare Miasto

Zrobią to na balkonie!

Instrukcja obsługi Let's do the Poznań  Foto: http://www.soccerprint.co.uk/shop/manchester-city

Jutro – w środę o godzinie 14.00 na balkonie swojego biura przy ulicy Garbary pracownicy Carlsberga wykonają “taniec” kibiców Lecha Poznań – “Let’s do the Poznań”.

Instrukcja obsługi Let's do the Poznań Foto: http://www.soccerprint.co.uk/shop/manchester-cityOd 2006 roku Poznań jest siedzibą księgowości jednej ze spółek firmy Carlsberg, oficjalnego sponsora czerwcowego UEFA EURO 2012™. Pracownicy Carlsberg Accounting Service Centre na co dzień pracują w budynku Małe Garbary 9 i świadczą usługi finansowo-księgowe dla spółek koncernu.

“Robienie Poznania” polega na łapaniu się przez kibiców za ramiona, podskakiwaniu i w tym samym czasie obracaniu się tyłem do boiska. Sława słynnego tańca poznańskich kibiców dotarła nawet do głównej siedziby Carlsberga, w Kopenhadze. „Let’s do the Poznan” tak bardzo się spodobał, że firma postanowiła wykonać własną wersję w Poznaniu.

Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od występów Lecha Poznań w Lidze Europy w 2010 roku. Doping kibiców Kolejarza w Poznaniu i za granicą robił wrażenie nie tylko na fanach rywalizującej drużyny, ale także na dziennikarzach i klubowych działaczach.

Tak Poznań robią w Manchesterze

Biurowiec Carlsberga przy Małych Garbarach

kibice panorama Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter


1 komentarz

kliknij by dodać komentarz