Aglomeracja

Policja poszukuje zaginionej siedemnastolatki

Weronika Mueller  Foto:

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto poszukują zaginionej 13 września Weroniki Mueller, lat 17 z Poznania. Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają informacje na temat jej miejsca pobytu proszone są o kontakt z policjantami.

Weronika MuellerWeronika wyszła z domu przy ul. Ogrodowej 4 ponad miesiąc temu. Do chwili obecnej nie wróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wzrost ok. 160-170 cm, waga 50-60 kg, średnia budowa ciała, włosy czarne do ramion, twarz owalna, uszy średnie, przylegające, uzębienie niepełne – brak dwójki, nos prosty, oczy niebieskie,

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej dziewczynki proszone są o kontakt osobisty w Komisariacie Policji Poznań – Stare Miasto w Poznaniu ul. Al. Marcinkowskiego 31, lub telefonicznie pod numerami telefonów: 61 841 24 34 lub 61 841 24 11 czynnym całą dobę. Policja zapewnie anonimowość.

/

/

NN

Policja prowadzi także czynności zmierzające do ustalenia matki zmarłego w 2009 roku noworodka.

W dniu 13 lutego 2009 r.w bramie na ulicy Kwiatowej 2 w Poznaniu znaleziono zwłoki dziecka płci żeńskiej zawinięte w koc. Na podstawie opinii lekarskiej stwierdzono, że poród nastąpił w terminie, a dziecko urodziło się zdrowe. Dziewczynka została pochowana na cmentarzu Miłostowo. Z uwagi na fakt, że dotąd nie ustalona została tożsamość noworodka na tabliczce nagrobkowej jest umieszczony napis nn. oraz data zgonu.

Osoby mogące przyczynić się do ustalenia matki noworodka proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego komendy Miejskiej Policji w Poznaniu pod numerami telefonów: 61 841 25 90, 61 84 125 94 lub 796 318 480.

/

/

/

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz